Par Ruukki

Uzņēmuma Ruukki specializācija ir tērauda izstrādājumi un tērauda materiāli būvniecībai. Mēs klientiem piedāvājam energoefektīvus tērauda risinājumus labākai dzīvei, darbam un kustībai. Mūsu uzņēmumā strādā aptuveni 9000 darbinieku, un mūsu plašais izplatītāju un tirgotāju tīkls aptver aptuveni 30 valstis, tostarp Ziemeļvalstis, Krieviju un citas valstis Eiropā un jaunajos tirgos, piemēram, Indiju, Ķīnu un Dienvidamerikas valstis.Uzņēmuma apgrozījums 2012 gadā bija 2.8 miljardi EUR. Kompānijas akcijas ir kotētas biržā NASDAQ OMX Helsinki (Rautaruukki Oyj: RTRKS).

Mēs vēlamies būt inovatīvs un atzīts energoefektīvu tērauda risinājumu piegādātājs, lai kopā ar mūsu klientiem veidotu labāku dzīves vidi.

Ruukki Construction

nodrošina izturīgus un energoefektīvus tērauda konstrukciju risinājumus, kas ir paredzēti komerciālo, biroju un rūpniecisko ēku būvniecībai, kā arī ostu un transporta infrastruktūras būvniecībai.Mēs nodrošinām arī individuālo dzīvojamo ēku tērauda jumta segumu piegādi un ar tiem saistītos pakalpojumus.

Ruukki Metals

ražo izstrādājumus no speciālām tērauda markām, tostarp īpaši izturīgus, nodilumizturīgus, ar īpašu pārklājumu pārklātus izstrādājumus, kas ir paredzēti sarežģītu un energoefektīvu konstrukciju būvniecībai. Servisa centri nodrošina tērauda izstrādājumus un ar tiem saistītos priekšapstrādes, loģistikas un uzglabāšanas pakalpojumus.

Uzņēmuma oficiālais nosaukums angļu valodā ir Rautaruukki Corporation (somu valodā: Rautaruukki Oyj). Uzņēmuma Rautaruukki mārketinga nosaukums ir Ruukki.

Lasīt vairāk par Ruukki